Worms 4 Apk İndir

Mobil Sektör DogushanBALCI

Piyasaya sürüldüğü tarihten bu yana güncelliğini her zaman koruyan ve eğlenceli mücadeleleri bizleri sürükleyen Worms serisinin yeni oyunu yayınlandı!

Yeni yıla Worms serisinin yeni oyunu ile girdik. 6 Ocak 2016 gününde yayınlanan Worms 4 ile artık Android veya iOS cihazlarında eğlencenin dibine vurabileceksiniz. Bilindiği üzere single veya multiplayer olarak oynanabilen ve bizlere harika zamanlar geçirmemizi sağlayan Worms serisi, bu özelliğini hala koruyor.

Team 17 tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen yapım, Google Play Store üzerinden 14 liraya satılmaktadır. Bunun dışında uygulama içi satın alma seçeneklerine de sahip olan eser, bir önceki oyuna göre ekstradan özelliklere de sahip.

  • Çevrimiçi çok oyunculu modlar ile, arkadaş grubunuzla veya rastgele kişiler ile kıyasıya mücadeleye girebilirsiniz.
  • Worms 4 apk indirdiğiniz zaman da göreceğiniz üzere menü daha da anlaşılabilir hale getirilmiş.
  • Silah yükseltme sistemi ile artık oyuna daha fazla entegre olabileceksiniz.
  • 5 adet bölge ile farklı haritalarda oynayabilme imkanına sahip olacaksınız.

Bunun dışında pek çok imkanı da bünyesinde barındıran Worms 4’ü hemen indirin!

Yapıma Google Play Store üzerinden ulaşabilir ve 14,99 TL’ye orjinal olarak sahip olabilirsiniz. Fakat Worms 4 apk indirmek istiyorsanız linke tıklayın…

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir