Windows 10’a Gelen Anniversary Update Güncellemesi

İncelemeler DogushanBALCI

Windows 10’un 1. yaşını kutlamasının şerefine Microsoft  tarafından Anniversary Update isminde büyük bir güncelleme yayınlandı. Tüm kullanıcılar ile paylaşılan bu güncelleme ile birlikte birçok özellik artık bilgisayarınızda olacak.

  • Koyu temayı etkinleştirme

Daha önceden sistemde yaptığımız değişiklikler ile ancak ulaşabildiğimiz koyu temayı, artık kolay bir arayüz ile bulabiliyor ve dilediğimiz gibi kullanabiliyoruz.

  • Daha renkli emojiler

Ekran klavyesine getirilen yeni özellikler ile birlikte, emojilere ulaşabiliyor ve yeni emojileri dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz onları kodları sayesinde de yazabilirsiniz.

  • Düzenli Windows Defender Taramaları

Güvenlik alanında yapılan güncelleme ise Windows Defender’in düzenli tarama yapabilme özelliğidir. Son günlerin en çok konuşulan bu güncellemesi ile birlikte cihazların artık daha korunaklı olacaktır.

  • Pencereyi tüm masaüstlerinde görüntüleyebilme

Windows 10’un eksik özelliklerinden biri olan pencereyi tüm masaüstlerinde görüntüleyebilme özelliği, yeni güncelleme ile birlikte tarihe karııyor!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir