WhatsApp’a Yıldız Güncellemesi

Haberler Ahmet Can

Aktif 900 milyonu aşkın kullanıcısı olan ve bu alanda rakiplerine oldukça fark atmış olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp yayınladığı yeni güncellemeyle uygulamaya kullanıcılarını memnun edecek birkaç özellik ekledi.

2.12.367 sayılı güncelleme ile gelen en önemli özelliklerden birisi mesajlara yıldız ekleme özelliği. İOS’a daha önceden entegre edilen özellik sonunda Android’e de geldi. Bu özellik sayesinde uzun konuşmalarda ya da grup konuşmalarında hoşunuza giden ya da önemli olan ve ileride işinize yarayacak olan mesajları işaretleyebiliyorsunuz. Böylelikle bu mesajlara ulaşmak istediğinizde tüm sohbet metnini baştan aşağı taramak yerine bu mesajları özel bir alanda saklayabileceksiniz.

Yeni güncelleme ile gelen bir diğer özellik ise mesajlara ek olarak paylaşılan bağlantılarda detaylı özellik göstermesi. Böylelikle kullanıcılar bağlantı linkine tıklamadan önce yönlendirilecekleri sayfalarla ilgili bir fikir edinebiliyor.

Android 6.0 Marshmallow kullanıcılarının işine yarayacak bir özellik daha getiren güncelleme 2.12.367 ile birlikte kullanıcılar Direkt Paylaşım özelliğine sahip oldu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar WhatsApp kişileriyle paylaşım menüsünü kullanarak içerik paylaşabilecekler.

Alakalı Kelimeler: ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir