Vinç Çeşitleri

Konu Dışı DogushanBALCI

Vinçler kullanım alanlarına göre bir çok alana ayrılırlar. Binlerce tonluk yükleri kaldıracak vinçler olduğu gibi insanların taşıması için ağır ama diğer yüklerle kıyaslandığında hafif olan yükleri taşımak için de kullanılan vinçler vardır. Tabii ki bu vinçler taşıma kapasitelerine göre boyut ve şekil farklılıklarına bürünürler.

Limanlarda bulunan vinçler gemilerin güvertelerindeki ağır konteynırları kaldırmak için kullanılırlar. Bu türler genelde kiralık vinç olarak kullanılmazlar. Bununla birlikte ülkemizde çok kullanılan vinç türü inşaatlarda kullanılan vinçlerdir. Bu vinçler genelde sabit vinçlerdir. Büyük yükleri inşaatların üst noktalarına kaldırmak için kullanılırlar. Bunların dışında yaygın olarak kullanılan vinç türü ise sepetli vinçlerdir.

Kiralık vinç konuları düşünüldüğünde bu vinçler her kesim tarafından kiralanabilir. Yüksek binalardan eşyalarınızı aşağılara indirmek için kullanacağınız gibi, ağaçta kalan kedinizi aşağı indirmek için bile kiralayabilirsiniz. Bu işlemin en kolay yapıldığı yerlerden birisi de Kadıköy’dür. Çok fazla talebin olduğu ilçede Kadıköy vinç kiralama hizmeti etkili bir şekilde verilmektedir. Son model araçlar ile ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İlçe İstanbul’un en eski ilçelerinden olmasına rağmen hala gelişmekte olduğu için kiralık vinç kadıköy için talep oldukça fazladır. İhtiyacınız olduğunda en uygun fiyatlarla sizlerin yanında olan Kadıköy vinç, size profesyonel operatörlerin kullandığı araçlarla etkili bir hizmet sunmaktadır.

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir