Vector APK İndir

Konu Dışı Ahmet Can

Peşinizdekilerden kurtulmak için hızlı koşmanız yetmiyor, zekanızı da kullanıp onları atlatmalısınız. Yoksa sizi yakalayıp tekrardan size hükmedecekler ve bu insanlığın umudu sizsiniz.

 

Totaliter dünyada bireysel özgürlük hayal değil, baş kaldırın ve size hükmetmek isteyenlerel mücadele edin. Onlardan kaçmaya çalışın ve gücünüzü toplayıp onları alt edeceğiniz seviyeye geldiğinizde günlerini gösterin.  Ninja parkurunda peşinizdeki “Big Brother (büyük kardeş)” kaçarken sıçrama, atlama, kayma, tırmanma ve en önemlisi koşma yeteneklerinizi kullanın. Bu yetenekleri nerede ve ne zaman kullanacağınızı bilmeniz sizin yararınıza olacaktır. Düşmanlarınız çok tehlikeli, dikkat edin. Oyunu telefonunuza yüklemek istiyorsanız yapmanız gereken Vector  apk dosyasını indirerek telefonunuza kurmak

 

Vector  Play Store İstatistikleri

  1. Oyunun indirilme sayısı 50 milyon ile 100 milyon arasında
  2. Yaklaşık 2 milyon 200 bin kişi tarafından oylanan oyunun puanı 4,4

 

Vector Oyununun Genel Özellikleri

  1. Arcade oyun tarzı  (Arcade oyunlarının ne olduğunu öğrenmek için tıklayınız.)
  2. İlginç ve aksiyonu yüksek hareketler
  3. Gelişmiş animasyon görüntüleri
  4. Hızlı öğrenme şansı

 

Ücretsiz Vector apk indirmek isteyenler internet üzerinde detaylı bir arama yaparak bulabilirler ancak yapımcısı tarafından Play Store üzerinden 2,24 TL’ye satılan oyunun Play Store üzerinde reklam içeren ücretsiz bir sürümü de bulunmakta. Vector’ü ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız tıklayınız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir