Türk Telekom Bedava İnterneti Nasıl Alırım?

Konu Dışı DogushanBALCI

Telefon kullanımında günümüzde en dikkat çeken internet paketleridir. Çünkü akıllı telefonların piyasaya girmesi ve sosyal medyadaki her geçen gün yapılan gelişmeler ile internet kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Turkcell bedava internet paketlerini müşteri hizmetlerine sunması gibi benzer durum türk telekom için de geçerlidir. Farklı seçenek ve kullanıma sahip bu paketler belli bir yaşa özel olarak ya da yeni müşteriye özel olarak ya da mevcut müşterileri memnun etmek için hazırlanmış tarifelerdir.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Türk telekom bedava internet için farklı seçeneklerde tarifeler sunmuştur. Haftalık 1 gb bedava internet paketi, sinemasever tivibu internet kampanyası, 8 mart kadınlar günü 8 gb bedava internet, faturalıya geçiş bedava internet kampanyası, 100 gb sınırsız bedava internet kampanyası, selfy 1 gb bedava internet, yeni abone 4 gb bedava internet, 3 ay bedava 500 dk ve 1 gb internet ve gündüz 10 gb internet paketi seçenekler müşterilere sunulmuştur.

Turkcell Hazır Kart Hat Taşıma Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternetten Nasıl Yararlanılır?

Vodafone bedava internet seçenekleri gibi farklı paketler kullanıcılara sunulmuştur. Bunlardan faydalanmak için müşteri hizmetleri numarasını arayarak hem detaylı bilgi alabilir hem de kullanmak istediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz. Size en yakın türk telekom şubesine gidip oradaki yetkili bir kişi ile görüşerek de işlemlerinizi halledebilirsiniz ya da internet üzerinden siteye giriş yaparak hem paket detaylarını okuyabilir hem de kullanım için yapmanız gereken aşamalara ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil11.net

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir