TP-LINK’ten Yeni Telefon: Neffos C5

Haberler DogushanBALCI

Daha çok modem modelleri ile tanıdığımız TP-LINK, akıllı telefon endüstrisine de el atarak yepyeni bir modeli piyasaya sürüyor: Neffos C5!

Bir seri olarak piyasaya sürülecek olan TP-LINK, Neffos C5 adı altında 3 model yayınlayacak. Yüksek çalışma hızını ön plana çıkaracak olan bu akıllı telefonlarda, kullanıcı memnuniyeti üst seviyede duracak. Dört çekirdekli 64 bite sahip işlemci zaten bunun en belirgin örneklerinden birisi durumunda. 16 GB’lık ROM ve 2 GB’lık RAM ile yüksek performansı zorlayacak olan Neffos C5, akıllı modu ile de tasarruf sağlayacak.

Ekran boyutunu çok yüksek tutmayan firma, C5 Max modeli için 5.5 inci uygun görmüş durumda. Bu modelin ise kamera özellikleri dudak uçuklatıyor. 13 MP ön kameraya sahip olan Neffos C5 Max, 5 MP’lik bir ön kamera ile de selfie tutkunlarından tam not almayı başarıyor. F2.0 diyagram teknolojisinden yararlanan model bu sayede daha etkili fotoğrafların oluşmasına imkan tanıyor. Giriş seviyesi model olan Neffos C5L ise kamera özellikleri bakımından biraz daha düşük tutulmuş. 8 MP arka ve 2 MP ön kamera ile giriş seviyesi için ideal özellikler taşıyor. Aynı şekilde bu modelin sistem özellikleri de yukarıda saydığımız özelliklere nazaran daha düşük durumda.

TP Link Neffos C5 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Türkiye Ülke Müdürü olan Ivan Lee, yaptığı açıklamada Türkiye’de bu modellerin Mart 2016 itibari ile satılabileceğini vurguladı. Fakat başlangıçta sadece 2 modeli piyasaya süreceğini belirten firma yetkilisi, bu modellerin de C5L ve C5 olduğunu sözlerine ekledi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir