TP-Link RE450 Ürün İncelemesi

Donanım DogushanBALCI

Artık internete wi-fi ile bağlanırken modeminizin menzilinin uzak olmasından yakınmanıza gerek kalmıyor. TP-Link RE450 yüksek menzil gücü ile sizlere harika çözümler üretmeye hazır.

Dün yaptığımız akıllı telefon incelemesi ile TP-Link’in akıllı telefon sektörüne giriş yaptığını görmüştük. Fakat bu durum, ana sektörü olan modem ve türevleri için çalışmalarını azaltacağı anlamına gelmiyor. TP-Link RE450 bunun en önemli göstergesi.

TP-Link RE450’i Kimler Kullanmalı?

Online oyun oynamayı seviyor ve “var” yani gecikme süresi, ping gibi durumlardan şikayetçi iseniz TP-Link RE450 tam da size uygun çözümler sunuyor. Aynı şekilde, video yayını yapanlar veya bilgisayar üzerinden televizyondan film izlemeyi sevenler, düşünmeden TP-Link RE450 modelini kullanmalılar.

TP-Link RE450 Özet İncelemesi

Ürünün sistem özelliklerine çok fazla yoğunlaşmadan kısa bir inceleme yapalım. Öncelikle, menzil genişletme özelliği ile ön plana çıkan cihazın, birden fazla ethernet girişi bulunmuyor. Aynı şekilde USB portu da yerleştirmemişler ekstra olarak fakat daha önce de belirttiğimiz gibi, daha çok menzil genişletme işlemi için kullanılan bir cihaz ve “kimler kullanmalı” başlığında da görüldüğü üzere oldukça yüksek bir performans sağlıyor kullanıcıya. Üç antenli bir yapıya sahip olması, duvar montesi ile estetik bir duruş yakalaması bizi ona bir adım daha yaklaştırıyor.

2.5 ve 5 Ghz’lik bant genişliği kullanması ile toplamda 1700 Mbps’e kadar akış hızı yakalayan cihazın fiyatı ise ülkemizde 325 lira civarındadır.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir