The Last Man on Earth 3. Sezon Ne Zaman?

Konu Dışı DogushanBALCI

Komedi dizisi ilk iki sezonunun ardından yeni sezonu ile önümüzdeki aylarda, yerini alacak. The Last Man on Earth 3. Sezon hakkında detaylara geçelim.

Dünyada tek başına kaldığını sanan adamın, yavaş yavaş çevresinde insanlar bulması ve yaptığı tavırlar ile onları kendinden soğutmasını konu alan The Last Man on Earth, ilk iki sezonda büyük bir beğeni toplayarak 3. sezon onayı aldı. Yapımcıların da onayından geçtikten sonra bölümleri çekilmeye başlayan dizi yavaş yavaş yeni sezon yayınlanma zamanına geldi.

The Last Man on Earth 3. Sezonu 25 Eylül 2016 Pazar günü FOX kanalında ilk bölümü ile yayınlanacak. Hemen ardından, ertesi gün internet üzerinde online dizi izleme sitelerinde yerini alacak olan ilk bölüm ile birlikte sezon da başlamış olacak.

Alakalı Kelimeler: ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir