Telefonunuzu PC’nizden Kontrol Edin – AirDroid

Mobil Sektör Ahmet Can

Bir çoğumuz gerek işte, gerek boş vakitlerinde vaktinin çoğunu bilgisayar başında geçiriyor. Bilgisayar karşısında iş yaparken bir yandan da telefonunuza gelen mesajları kontrol etmek ya da telefon ile bilgisayar arasında veri aktarması yapmak neredeyse hepimize çok zor geliyor.

WhatsApp’ın web sürümünün yayınlanması işlerini bilgisayarda halledenlere çok büyük kolaylık sağladı. Telefonda WhatsApp üzerinde yapabileceğimiz neredeyse her işlemi WhatsApp Web’de de yapabiliyoruz. Ancak gelen smslere ya da başka uygulamalardan gelen bildirimlere bakmamız gerektiğinde yine telefona bakmamız gerek. AirDroid isimli uygulama bizi bu yükten kurtarıyor.

AirDroid sayesinde, Android işletim sistemi ile çalışan cihazlarınızı bilgisayarınızdaki tarayıcı üzerinden yönetebiliyorsunuz. Telefonunuzu yönetmekle kalmayıp telefonunuzdan bilgisayarınıza ve bilgisayarınızdan telefonunuza dosya aktarım işlemi de yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken Play Store’dan AirDroid uygulamasını indirmek ve bilgisayarınızdan web.airdroid.com adresine giderek üye olup giriş yaptıktan sonra telefondaki uygulama ile QR kodunu okutarak bağlanmak…

Alakalı Kelimeler:

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir