Teknolojinin kalbi TeknoGaste ile atıyor!

Konu Dışı DogushanBALCI

Teknogaste.com, alanında tecrübeli ve uzun yıllar bu alanda çalışmış editörleri ile sizlere en doğru haberleri vermeye devam ediyor. Güncel teknoloji haberlerinin yanı sıra, teknolojinin magazinsel tarafı ile de ilgilenen Teknogaste; teknoloji haberleri, sosyal medya, bilgisayar ve mobil teknolojiler hakkında size en doğru ve en güncel haberleri birinci elden sunmayı vaadediyor. Sitede geçireceğiniz birkaç dakikada, gündemdeki haberleri takip edebildiğiniz gibi pek çok cihaz incelemesinin arasından birkaçını okuyabilir ve amiral gemileri hakkında kesin bilgilere sahip olabilirsiniz.

Teknogaste.com; Android, iOS gibi mobil işletim sistemlerine dair pek çok güncellemenin bulunduğu günümüzde, bu güncellemelerin neler getirdiğine, neleri götürdüğüne uzun dökümanlar okumadan özet niteliğinde kavuşabilmeniz için; sizlere her güncellemede bilgilendirmeler içeren haberler hazırlayabiliyor ve bu haberleri kısa sürede tarafınıza sunabiliyor. Kısaca, siteden pratik bilgi ve işinize yarayan şeyleri alıp, rahat bir şekilde ayrılabiliyorsunuz.

TeknoGaste, ilgi çekici teknoloji haberleri ve en güncel cihaz haberleri ile, sizlere en doğru hizmeti vermeye deneyimli kadrosu ile devam ediyor. Siz de siteyi aşağıdaki linkten ziyaret edebilir ve sık kullanılanlar sayfanıza ekleyerek günlük olarak ziyaret edebilirsiniz. Zira, haberler günlük olarak hazırlanıp tarafınıza en hızlı şekilde sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için, Teknogaste.com iletişim sayfasını ziyaret edin ya da eleştirileriniz için ekibi künye bölümünden takip edin.

Alakalı Kelimeler: ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Teknolojinin kalbi TeknoGaste ile atıyor!” üzerine 1 yorum

  1. Tesettür dedi ki:

    teknoloji bağlamında güzel haberler paylaşan bir site

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir