Spark Profit Nedir?

İncelemeler Ahmet Can

Spark Profit

Bildiğiniz gibi demo Forex hesabı açtığınız zaman piyasada yaptığınız işlemlerle batsanız da kazansanız da elinize bir şey geçmiyor.

 

Oyun oynarken hem borsa hakkında fikir sahibi olmak hem de para kazanmak istemez miydiniz?

Spark Profit size piyasalarda kârlı işlem yapma konusunda tecrübe kazandırır ve eğer tahminleriniz iyiyse cüzdanınız da kazanır.

Oyunda asıl amaç doğru tahmin yapıp puan kazanmak. Eğer yeterli puana ulaşırsanız Spark Profit size haftalık olarak ödeme yapıyor. Üstelik bir kere belli bir puana ulaştıysanız birkaç hafta daha o puan üzerinden kazanmaya devam edebilirsiniz.

Oyunda kullanılan veriler gerçek hayattan alınıyor. Tahmin yaptıktan sonra değişen fiyat üzerinden puanınız artıyor veya azalıyor.
Pekâlâ, nasıl para kazanıyoruz?

Yaptığınız her tahmin size + ya da – puan olarak geri dönüyor. Her haftanın sonunda puanınız haftalık eşiğin üstündeyse Bitcoin, Paypal ya da Skrill üzerinden ödeme alıyorsunuz. Puanınız ne kadar yüksek ise aldığınız ödeme miktarı da o kadar fazla oluyor. Haftalık eşik ise şu sıralar 20,000 puanda.

Oyunun güzel bir yanı ise puanınız sıfırlanmıyor. Hafta bittiği zaman puanınızın %95’i size geri veriliyor.

Ayarlar bölümündeki soruları yanıtlayıp bilgilerinizi girdiğiniz taktirde size 70,000 puan sistem tarafından veriliyor.

Nasıl oynanır?

Öncelikle bir kar değeri ve bir zarar değeri seçiyorsunuz. Eğer piyasa bu değerlerden birine ulaşırsa puan kazanıyor ya da kaybediyorsunuz. Tahmin yapmak için belirli bir tutar ödeniyor. Yeni başlayan kullanıcılar için bu puan daha az.

spark

 

Resimde gördüğünüz grafik BTC/USD grafiği. Piyasa değeri ilk seçtiğiniz yeşil kısma(kâr çizgisi) daha önce ulaşırsa puan kazanıyorsunuz, kırmızı kısma(zarar çizgisi) ulaştığında ise puan kaybediyorsunuz.

Daha az riskli kâr-zarar için tahminlerinizi başlangıç değerinden fazla uzakta yapmamalısınız.

Eğer zarar çizginizi fazla uzağa koyarsanız kaybetme riskiniz düşer ama kaybederseniz bu size daha fazla puana mal olur. Tabi ki bunun tam tersi de geçerli.

Start butonuna bastığınız zaman oyun sizin için başlıyor. Oyun sırasında istediğiniz an oyunu durdurabilir, hedefinizden az bir kârla ya da olabileceğinden daha az bir zararla çıkabilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında tahmininiz üzerinde oynama da yapabilirsiniz.

Hangi platformlarda oynanır?

Cep telefonu ve bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

Üyelik için öncelikle -> https://sparkprofit.com/intro?by=K3q0bT

iTunes-> https://itunes.apple.com/app/spark-profit/id790096498

Google Play-> https://play.google.com/store/apps/details?id=spark.profit

 

Alakalı Kelimeler:

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir