Şık Tablolar ile Yaşam Alanlarınızı Renklendirin

Konu Dışı DogushanBALCI

Evlerimizde kullandığımız birçok aksesuar bulunmaktadır. Tablolardan bunlardandır. Evin her odasına göre farklı boyutlarda ve özelliklerde tablolar kullanılabilmektedir. Tabloların bez, tahta ve kağıt üzerine yapılmış değişik türleri bulunmaktadır.

Boş duvarların üzerine tablo kullanmak eve ayrı bir şıklık katmaktadır. Özellikle sanat eseri olanlar eve ayrı bir hava estirir. Aslında yalnızca evler değil iş yerleri ve çeşitli halka açık alanlarda da bunların kullanıldığına rastlanır.

Kanvas Tablolar ve Özellikleri

Ressamların tablo yaptıkları zaman kullandığı tuval bezin üzerine dijital baskı makineleriyle yapılan tablolara kanvas tablo adı verilmektedir. Kullanılacak olan tuval bezin kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli bir görüntünün oluşabilmesi için kumaşın %100 pamuklu olması gerekmektedir. Piyasada sentetik kanvaslara rastlanmaktadır. Fakat bunların kaliteli olmadığı görüntüleriyle belli olmaktadır. Ayrıca tabloyu da tam olarak yansıtmazlar. Tablonun uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılması için bezin kalitesi oldukça önem taşımaktadır.

Frederick Carl Frieseke - Summer Tablosu

Kanvas tablo mekana uyumlu olacak şekilde seçilirse şık bir görüntü oluşturulacaktır. Ayrıca tablonun büyüklüğü de mekana uygun olmalıdır.

Nü Tabloların Güzelliği

Evlerde, iş yerlerinde ve kamuya açık her alanda sık sık rastladığımız tablolar bulunmaktadır. Her insanın da kendine göre bir tarzı vardır. Bulunduğu alanı buna göre dizayn eder.

Günümüzün en gözde tablolarından birisi de nü tablolardır. Ressamların bunlara olan ilgisi oldukça yüksektir. Çünkü insan bedenin resmedilmesi oldukça zordur. Nü tablolar insan bedenin her kıvrımını en ince ayrıntısına göre resmedilmesidir. Güzel tabloların adresi  tabloshop.com’dur.

Kaynak : Tabloshop.com

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir