Project NEXTGEN APK İndir

Konu Dışı Ahmet Can

Araba yarışı oyunlarına farklı bir tarz getirmeyi hedefleyen Project NEXTGEN apk dosyası ile telefonlara yüklenebilir ve sorunsuzca oynanabilir.

Henüz büyüme ve gelişme sürecinde olan Project NEXTGEN oyunu, beklenenden erkan yayınlandı. Kullanıcıların oyunu test ederek geri dönüş yapmalarını bekleyen oyunun üretici firması yakında gelecek bir güncelleme ile oyuna çok yeni özelliklerin ve yeni araçların geleceğini duyurdu. Oyunda şu an bir kaç lüks araç modeli bulunuyor ve bu kadarı bile oyunun grafikleri hakkında fikir edinmemizi sağlıyor. Detaylı grafikler ve Ferrari, Mercedes gibi lüks arabaların birebir aynılarını oyunun içinde bulmanız mümkün. Oyun şu anda Play Store üzerinden 0,66 TL’ye satışa sunulmuş durumda ancak fiyatının yeni özellikleri içeren güncellemenin yayınlanması ile birlikte biraz artması bekleniyor.

 

Project NEXTGEN Play Store İstatistikleri

  1. Oyun şu ana kadar bin ile 5 bin arasında kişi tarafından indirilmiş.
  2. Yaklaşık 300 kişi tarafından oylanan oyunun puanı 2,9
  3. Oyunun toplam boyutu 80 megabyte

 

Project NEXTGEN Oyununun Genel Özellikleri

  1. Gerçeğini aratmayan grafikler ve araç efektleri ile 15 lüks otomobil
  2. Birbirinden farklı ve turistik yerleri içeren haritalar
  3. Kişiselleştirilebilir kontrol mekanizmaları
  4. Yakında gelecek olan 100 yeni araç ve 10 yeni harita

 

Şu anda Play Store üzerinde çok cuzi bir miktara satılan bu oyunu ücretsiz oynamak istiyorsanız bedava Project NEXTGEN apk dosyası dapıtan sitelerde detaylı bir arama yapmanız gerekmektedir. Oyunun Play Store sayfasını incelemk için lütfen  tıklayınız.

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir