Özel Ders için Öğretmen Tercihi

Konu Dışı DogushanBALCI

İlçenizde veya mahallenizde özel ders almak için öğretmen arıyorsanız, bulabileceğiniz birkaç adresten bahsedelim sizin için. Özel ders veren kişiler genellikle milli eğitimde çalışmış veya dersanelerde görev almış kişilerdir. Bu yüzden ilk tercihiniz okulunuzda veya diğer okullarda faaliyet gösteren ya da eskiden dershanede çalışmış, şu an etüt merkezi olarak bilinen işletmelerde görev alan hocalar olmalıdır.

Okullarda faaliyet gösteren kişiler, bu konularda uzman olsa da YGS ve LYS ye hazırlananlar için ise tavsitemiz etüt merkezlerinde faaliyet gösterenler olacaktır. Çünkü bu tarz yerlerde faaliyet gösterenler genellikle sınav odaklı çalışma göstermektedir. Matematik özel dersi alacaklara ise özellikle bunu tavsiye ederiz. Çünkü soruları öğrenirken pratik çözümler yapmak her zaman sizi bir adım ileriye taşıyacaktır.

Fizik özel ders konusunda ise konuyu tam öğrenmek esastır. Bu yüzden tavsiyemiz okul öğretmenleri ile çalışmanız olacaktır. İki günde bir alacağınız ders ile sınavlarınızda başarı yakın olacaktır.

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir