Oyunların Haberleri, İncelemeleri ve Puanlamaları Oyuncu Portal’da

Konu Dışı Ahmet Can

Dünya genelinde uzun yıllar boyu yalnızca kısa süreli eğlence amaçlı kullanılan dijital oyunlar, geliştirici stüdyoların artmasının yanı sıra internetin daha yaygın olarak gerek paylaşım gerekse kullanım alanında yaygınlaşması ile birlikte günden güne daha profesyonel ve ilgili biçimde incelenebilinecek bir yapıya sahip olmaktalar. Bu alanda dünyanın dört bir yanından gelen gelişmeleri tek bir adreste toplayarak ziyaretçilerine sunan Oyuncu Portal, Türkiye’nin en gelişmiş dijital oyun platformlarından birisi olarak belirtilmekte.

Yalnızca bir buçuk yıldır yayın hayatında bulunmasına rağmen şimdiden Türkiye’nin en çok ziyaret edilen oyun alanındaki adreslerinden birisi olan Oyuncu Portal, sektördeki benzerlerinden pek çok yönü ile kolaylıkla ayrılmakta. En başta benzerlerine göre son derece yalın, basit ve göze hoş gelen bir arayüze sahip olan site, bu sayede en deneyimli internet kullanıcılarının yanı sıra bu teknolojiyi birkaç gün önce tecrübe etmiş kişilerin dahi ziyaret ve gezintilerini kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlamakta.

Bunun yanı sıra editörlerin oyunlara gönül veren kişilerden oluşması ve söz konusu kişilerin haber sunum ve paylaşımlarını son derece içten gerçekleştirmeleri de platformu özel hale getiren bir diğer önemli detay olarak nitelendiriliyor. Her yaş ve çevreden ziyaretçiye hitap etmek ile birlikte ne denli karma ve başarılı bir yapı ortaya koyduğunu da dolaylı yoldan kanıtlayan Oyuncu Portal, günden güne daha zengin içerikleri bünyesinde barındırarak da genel popülerliğini üst düzeye çıkartabilmekte.

Birkaç cümleden oluşan basit oyun haberlerinden farklı olarak sektörün her alanından detaylı bilgileri ekran görüntüsü, grafik ve çeşitli videolar ile süsleyerek okuyucularına sunan www.oyuncuportal.com, bu sayede site içerisindeki keyifli gezintinin yanı sıra bilgi kazanma konusunda insanı sıkmayan ve tabiri yerindeyse akıp giden bir yapıya sahip. Çoğu oyun sever tarafından akşam saatlerinin vazgeçilmez tutkusu olarak değerlendirilmeye başlanmış site, kaliteli editörlerinden gelen ilgi çekici haberler, ön incelemeler ve farklı değerlendirmeler sonucunda verilen puanlar ile birlikte güncel oyun piyasasının nabzını tutmayı da son derece başarılı biçimde gerçekleştirmekte.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir