Need for Speed Most Wanted APK İndir

Mobil Sektör Ahmet Can

Need for Speed serisinin en çok oynanan oyunu Need for Speed Most Wanted’ıb mobil versiyonunu telefonunuza yüklemek ve hız yapmanın zevkini yaşamak istiyorsanız Need for Speed Most Wanted apk dosyasını indirmelisiniz.

Efsane araba yarışı oyun serisi Need for Speed’in eski olmasına rağmen ilgiyi üzerine çeken oyunu Need for Speed Most Wanted mobil üzerinden oynanabiliyor. Bilgisayardaki performansını aratmayan oyunun mobil versiyonu ile yarışmayı ve hızı ilikleriniz kadar hissedeceksiniz. Yarışlarda birinci olarak para kazanın ve paralarınızla yeni araba satın alın ve bu arabaları modifiye edin. Polislere dikkat etmelisiniz. Polisler hız yapanları hiç sevmezler ve sizi nerede görürlerse hemen peşinize düşerler.

Play Store üzerinden 12,99 TL’ye satışa sunulan oyunu telefonunuza ücretsiz yüklemek istiyorsanız Need for Speed Most Wanted apk dosyasını indirmelisiniz.

 

Oyunun Play Store İstatistikleri

  1. Oyun şu ana kadar 1 milyon ile 5 milyon arasında kişi tarafından indirilmiş.
  2. Yaklaşık 145 bin kişi tarafından oylanan oyunun puani 4,1
  3. Oyunun toplam boyutu 21 Megabyte

 

Oyunun Genel Özellikleri

  1. 40 üzerinde otomobil seçeneği
  2. Otomobilleri modifiye etme opsiyonu
  3. Gerçek araba sesleri ve efektleri
  4. Yeni araba kilitlerini açmak için yarışlar

 

Ücretsiz Need for Speed Most Wanted apk dosyası için internet üzerinde arama yapmanız gerekmektedir. Oyunun Play Store sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir