Nakliyat için Eşya Paketleme İpuçları

Konu Dışı DogushanBALCI

Taşınma kararı aldınız ve yeni bir ev bulup sadece nakliyat firmasının eşyalarınızı taşıması mı kaldı? Bu durumda daha birçok işinizin olduğunu bilmenizde fayda var. Şehirler arası nakliyat özellikle paketleme yapılmadığı zaman büyük sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu konuda yapılması gereken birkaç küçük ipucu bulunuyor.

  • Paketleri İsimlendirin

Kırılacaklar, kırılmayacaklar diye iki ana başlık altında inceleyeceğiniz paketleri ayrıca kategorize de edebilirsiniz. Örneğin “kıyafetler, ev aletleri vs.” şeklinde kategorilendirme yaparak, yeni evinize geçtiğinizde hangi kolinin nereye aiit olduğunudaha rahat şekilde anlayabilirsiniz.

  • Kolilerin aralarını gazete ile doldurun.

Kırılacak aletlerin olduğu kolilerinize özellikle gazetelerden faydalanarak aralarını doldurun ve kırılmasını önleyin. Şehirlerarası taşımacılık konusunda bu uygulamayı kullanmanızı şiddetle öneriyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir