Monument Valley APK İndir

Mobil Sektör Ahmet Can

Monument Valley’de eşi benzeri görülmemiş bir mimari yapıyı çözmeye çalışırken güzeller güzeli bir prensese rehberlik ediyor ve yapının gizemini çözmek için çabalıyoruz.

Monument Valley isimli oyunda prenses Ida’nın gizli sırlar barındıran anıtlarda ilerlemesine ve bu anıtlarınarasında seyahat ederken gizli geçitler, yollar, patikalar keşfermesine rehberlik ediyor, nefes kesici maceranın heyecanını yaşıyoruz. Monument Valley apk dosyası ile telefonumuza yükleyebileceğimiz bu oyun yapımcısı tarafında Play Store üzerinden 8,79 TL ise satışa sunulmuş durumda. Oyunda ayrıca uygulama içi satın alma opsiyonu da bulunmakta.

 

Monument Valley Play Store İstatistikleri

  1. Oyunun indirilme sayısı 500 bin ile 1 milyon arasında
  2. Şu ana kadar yaklaşık 116 bin kişi tarafından oylanan oyunun puanı 4,7
  3. Oyunun toplam boyutu 241 megabyte
  4. Uygulama içi ürünlerde bir ögenin fiyatı 5,47 TL

 

Oyunun Genel Özellikleri

  1. HD ve özenilmiş grafikler: Oyunun grafikleri bu alandaki bir çok oyunun grafiklerinden kat kat güzel. Renkli ve ilginç bina yapıları sizleri tatmin edecek gibi duruyor.
  2. Yapılara tekrardan şekil vermek ve prensesimize daha iyi bir yol hazırlamak için kontrol edilecek birimlerin kontrolü çok kolay
  3. Gerçeğini aratmayan sesler ve efektler

 

Play Store üzerinden ücretli satılan bu oyunu ücretsiz oynamak isteyen arkadaşların bedava Monument Valley apk dosyası paylaşan sitelerden apk dosyasını indirmeleri gerekmektedir. Oyunun Play Store sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir