Monopoly APK İndir

Mobil Sektör Ahmet Can

Efsane masa oyunu Monopoly  artık mobilde ! Monopoly apk dosyasını indirerek oyunu telefonunuza yükleyin ve ticari zekanızı kullanarak rakiplerinizden üstün olduğunuzu gösterin !

Monopoly, masa oyunlarının en çok bilineni olmakla birlikte kapitalist düzeni konu edinmiş bir oyun. Oyuna herkes belli bir miktar para ile başlıyor. Sırayla zarlar atılıyor ve herkes zarındaki sayı kadar ilerliyor. Bulunduğunuz yer başkasına ait ise kira ödemek zorunda kalıyorsunuz. Kimse henüz orayı satın almadıysa siz elinizi çabuk tutup satın alabilir ve rakipleriniz oraya geldiklerinde onlardan kira alabilirsiniz. Şansınız yaver gitmesi kazanmanız için yetmeyebilir. Ticari zekanızı kullanarak kasa ile ve diğer oyuncular ile ticaret yapın ve daha fazla kazanın ! Ancak dikkat edin, işin ucunda hapsi boylamak da var.

Monopoly, Play Store üzerinde 5,9 TL ile satışa sunulmuş olsa da oyun ücretsiz Monopoly apk dosyası ile telefona yüklenebiliyor.

 

Monopoly  Play Store İstatistikleri

  1. Oyun şu ana kadar 1 milyon ile 5 milyon arasında kişi tarafından indirilmiş
  2. Yaklaşık 56 bin kişi tarafından oylanan oyunun Play Store puanı 3,7

 

Monopoly Genel Özellikleri

  1. Masa oyunu ile birebir aynı özellikler
  2. İster yapay zekaya karşı ister dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı oynama imkanı
  3. Yapay zeka ile oynanan oyunlarda farklı zorluk seviyeleri ve değiştirilebilir oyun kuralları
  4. En çok satan masa oyunu olma ünvanı

 

Monopoly apk ücretsiz bazı sitelerde dağıtılmaktadır. Bu sitelerde araştırma yaparak ücretsiz apk dosyasını bulabilirsiniz. Oyunun Play Store tıklayınız.

 

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir