Mıknatıslı Cam Balkon Fitili Nasıl Kullanılır?

Konu Dışı DogushanBALCI

Son zamanlarda cam balkon kullanımı oldukça yaygınlaşan bir ürün haline gelmiştir. Hem estetik hem de ısı koruma açısından faydalı olan bu balkonlarda her üründe olabilecek problemler kadar bazı sorunlar oluşmaktadır. Bu da cam balkonların kapanmasını sağlayan bölgedeki fitillerin sararmasıdır. Bu da zaman içinde kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Ancak mıknatıslı cam balkon fitilleri ile bu sorun da geçmişte kalmıştır.

Mıknatıslı Cam Balkon Fitili Nedir?

Cam balkonların kapanma noktalarında kullanılan cam fitili çeşitleri içinde yeni üretilen mıknatıslı bu ürünler estetik ve kolay bir kullanım sağlar. Bu ürün enerji tasarrufu yapılması ile beraber fiyat açısından da oldukça uygundur. Yağmur damlası, rüzgar ve toz gibi dış etmenlerin geçişine izin vermeyerek temiz bir ortam sağlar. Alüminyum malzeme kullanılarak üretilen bazı mıknatıslı fitiller daha dayanıklı olmaktadır. Kullanılan malzemenin etkilenmesi için 700 civarında bir sıcaklığa ihtiyaç vardır. Buna ulaşmak mümkün olmadığı için üründe bozulma olmaz ve fiyat olarak tasarruf sağlamış olursunuz. Ayrıca bu ürünler zamana bağlı olarak sararma yapmazlar.

Cam balkon fitil montajı nasıl yapılır

Mıknatıslı Cam Balkon Fitili Nasıl Kullanılır?

Kullanım açısından son derece pratik ve kullanışlı olan kullanıcılarına konforlu bir hizmet sağlayan bu ürün kullanımı ile ilgili fazla bir şey bilmeye gerek yoktur. Basit ve etkili bir tasarıma sahip olan ürün kullanılırken nazik davranılmalıdır. Cam yüzeylere uygulandığı için yanlış bir hareket ile istenmeyen kazalara neden olabilirsiniz. Cam balkon fitili yaptırmak için ilgili firma ve kuruluşlardan yardım alabilirsiniz.

Mıknatıslı Cam Balkon Fitili Çeşitleri Nelerdir?

Şeffaf ve alüminyumlu olmak üzere çeşitleri olan mıknatıslı cam fitili ürünleri kullanıcılara sunulmuştur. Şeffaf fitil alüminyum mıknatıslı fitile göre daha ekonomik bir üründür. Her ikisi de kullanım açısından rahat ve ergonomik özellikle şık bir tasarıma sahip olmaları ile göz doldurmaktadırlar. Ancak alüminyum içerikli olan ürün daha pahalı olsa da uzun vadede fiyat olarak daha tasarruflu olduğu görülebilecektir. Her 2 üründe de zamanla aşınma olmaz. Aynı zamanda bu mıknatıslı fitiller yalıtım da sağladıkları için ısı kaybını önleyerek sıcaklığın iç ortamda kalmasını sağlar ve bu da tasarruf yaptırır. Köşeli, açılı ve düz her türlü balkon için kullanım seçenekleri de bulunmaktadır.

Kaynak : Fitilshop.com

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir