Metin2 PVP Serverler ile Keyfinizi Katlayın!

Konu Dışı DogushanBALCI

Oyun endüstrisinin iyiden iyiye geliştiği son günlerde Metin2 efsanesi de tekrar ortaya çıktı!

Bundan 5-10 sene kadar önce genç oyucuların vazgeçilmezi olan Metin2, ülkemizde yaşanan bazı olayların ardından geri planda kalmıştı. Fakat PVP Server şekliyle tekrar aramıza katılmaya başlayan ve günümüzde milyona yakın oyuncuya sahip olan bu efsane, tekrardan dirilmeyi hak etti.

Metin2 PVP Serverler son zamanlarda bir hayli arttı. Bu yüzden, kaliteli ve kapanma riski olmayan bir server arayan kullanıcılarımız için gerek wsli server gerekse emek server olacak şekilde birçok imkan sunmayı amaçlayan bir site bulduk. www.yenipvpserverler.com adresinden ulaşabileceğiniz bu servisin amacı sizlere kullanabileceğiniz tüm yerleri sunmak.

Mod durumuna, edit durumuna ve online durumuna göre sıralanan listede oylama ve rating durumu da söz konusu. Kısacası, diğer Metin2 tutkunlarının hangi yerleri tercih ettiği ve bu yerlere kaç puan verdiğini görebilir buna göre tercihinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyun açıklamalarından, serverların bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Kendinize yeni bir yer arıyorsanız, verdiğimiz site üzerinden tüm pvp serverler e ulaşabilirsiniz. Bir sorununuz veya kafanıza takılan bir durum oluştuğunda ise sitedeki diğer sayfaları kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Yıllardır piyasada olan adres sizlere kesintisiz olarak hizmet vermekte ve en iyi çözümleri üretmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir