Metin2 PVP Server Seçimi Yapabilmek

Konu Dışı DogushanBALCI

Online oyunların hayatımızdaki yerinin artması ile birlikte özellikle MMORPG’ler üzerine birçok ekstra çalışma yapılıyor. Metin2 bunlardan sadece bir tanesi. Her geçen gün yeni modlar, yeni karakterler ve yeni itemler ile gelişen oyun PVP Serverler ile daha da eğlenceli hale gelmektedir. Peki hangi pvp server sizin için en iyi olacak? Detaylı şekilde inceleyelim.

Emek Serverleri

Metin2 ilk olarak resmiyetten çıktığında bu tarz yerler ön plandaydı. Çünkü çoğu oyuncu resmi oyuna alışmış ve aynı şekilde gitmek istiyordu. Tamamen resmi oyuna bağlı kalınarak gelişen bu yerlerde amaç aynı şekilde karakteri geliştirmek fakat, resmiyetten uzaklaşmak. Ekstra özellikler ile eğlenceyi bir üst seviyeye çıkarabilmek.

WS Serverleri

Metin2 PVP Serverler mantığının temelinde bulunan bu tarz yerlerde ise amaç emek harcayarak seviye yükseltmek değil, direkt olarak en yüksek seviyelerden başlayarak lonca savaşları veya bireysel mücadeleler ile keyifli zamanlar geçirmek. Bu tarz serverlerde edit satışları vs. oldukça fazladır. Fakat edit almadan da oyunu zevkle oynamak mümkündür.

Bu iki ana çeşitle ilgili server arayışlarınızda pvpserverler.biz.tr adresini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir