LG MusicFlow P7 Ürün İncelemesi

Donanım DogushanBALCI

Bluetooth hoparlör sektörünün özellikle son 5 yıllık süreçte büyük bir atak içinde olduğunu görüyoruz. Şimdi karşınızda LG MusicFlow P7 var.

Orta düzey Bluetooth hoparlör arayanların tercih edebileceği bir ürün olarak tanımlayabiliriz LG MusicFlow P7 modelini. Ses kalitesi bakımından çok yüksek performanslar sergilemese de kesinlikle memnun kalacağınız düzeye sahip.

Kalabalık ünitelerin son zamanlarda tercih edilmemesinden dolayı tercih edilen bu tarz mobil hoparlörlerde en önemli sorun şarj süresi. LG MusicFlow P7 ürünü bu konuda bize istenileni vermiyor ve standart şarj süresi ile kendini gösteriyor. Fakat pil ömrü konusunda sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz.

Android ve iOS cihazlar için uyumlu olduğundan dolayı rahatlıkla entegre edilip, cihazın çalışması sağlanabiliyor. Böylece zaman kaybı veya zaman aşımı yaşamıyorsunuz. Streaming Service sistemiyle de Deezer gibi uygulamaların senkranizasyonunu yapabiliyorsunuz.

Puanlamak gerektiğinde 10 üzerinden 7 alabilecek olan MusicFlow P7’yi teknoloji marketlerinde bulabilir ve 199 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

 

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir