LEGO The Lord of the Rings Apk İndir

Mobil Sektör DogushanBALCI

Şimdi Helms Deep muharebesini, Gondor çıkartmasını en derinden yaşamanın zamanı. LEGO The Lord of the Rings yayınlandı.

Geçtiğimiz senelerde Hobbit film serisinin sinemada yerini alması ile birlikte The Lord of the Rings efsanesini biraz da olsa hatırlamıştık. İlk filminden son filmine kadar harika bir seri konumunda olan Yüzüklerin Efendisi, gerek yaratılan dünya gerek oyuncu kalitesi bakımından bizlerin her zaman gönlünde taht kurmuştur.

Middle Earth, Conquest gibi oyunlar ile bilgisayar başında eğleniyorduk, şimdi sırada Android cihazlar var. LEGO The Lord of the Rings oyunu ile, maceraya ortak olmaya hazır mısınız? Neredeyse her kurgunun LEGO versiyonu çıkarılarak, her yaştan oyuncuya eşlik ediliyor. Son olarak da Yüzüklerin Efendisi serisi için bir oyun çıkarıldı.

Google Play Store üzerinden 8 Ocak 2016 tarihinde son güncellemesini alan ve Warner Bros etiketi ile yayınlanan LEGO The Lord of the Rings, Macera ve Aksiyon oyunları kategorisinde bulunmaktadır. PEGI 7 olarak belirlenen ve 14,98 TL ‘den satışa sunulan yapımı ilk günden binlerce insan indirmiştir.

LEGO The Lord of the Rings Oyun Özellikleri

  • Android 4.0.3 ve üzeri sürümler için geçerli bir oyun.
  • 3 boyutlu grafikler ile oyun daha cana yakın.
  • İster Legolas olun ister Aragorn veya diğer kahramanları seçin.
  • Kitap serisinde gördüğünüz savaş aletleri, oyunda da yerini almış durumda.
  • Oyun sırasında yerdeki altınları toplamayı unutmayın.

Play Store üzerinden indirebileceğiniz fakat 14.98 TL’lik fiyata sahip olan LEGO The Lord of the Rings oyununu, LEGO The Lord of the Rings apk indirme seçeneği ile oynamak için tıklayın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir