Kozmetik Alanında Satış Yapabileceğiniz Siteler

İş Dünyası DogushanBALCI

Kozmetik firmaları her geçen gün artıyor ve sizleri de ağına katarak satış konusunda ekstradan bir masraf harcamaktan kaçınıyorlar. Bu konuda faaliyet gösteren ve sizlerin de para kazanmasına olanak sağlayan kozmetik markalarına göz atalım.

  • Farmasi

Türkiye’de yeni yeni yer edinmeye başlasa da dünya çapında milyonlarca müşteriye ulaşan Farmasi, kolay kayıt olabilme ve anında satış yapabilme imkanından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Farmasi kayıt işlemlerinizi yaptıktan kısa süre sonra ürünlerinizi çevrenizde veya istediğiniz platformda satabilirsiniz.

Farmasi üyelik başvuru işlemleri için http://www.farmasimkayit.com/ adresini öneriyoruz. Destek ve kayıt sonrası imkanlar bakımından sizi tatmin edecek özelliklere sahiptir.

  • AVON

Ülkemizde birçok bayanın tercih ettiği bu marka son zamanlardaki olumsuz faaliyetleri ile müşterilerini Farmasi’ye kaptırmış durumda fakat yine de tercih edilebilir kozmetik markaları aralarında yer alıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Kozmetik Alanında Satış Yapabileceğiniz Siteler” üzerine 3 yorum

  1. Tavsiyeniz için teşekkür ederiz. Kullanmaya başlayacağız.

  2. Trsohbet dedi ki:

    satış isteleri güzel bir paylaşım olmuş çok saolun. Güzle paylaşımlar var sitenizde.

  3. Kızlar Soruyor dedi ki:

    Artık avon düşüşte diye biliyorum. Aslında geçmişi büyük bir firma olmasına rağmen satışlarının düşüşü de bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir