KickassTorrents Çakması Siteler Can Yakıyor

Haberler DogushanBALCI

KickassTorrents’in tamamen kapanmasının ardından piyasaya çıkan akbabalar, bu servisten faydalanmaya devam ediyor. Açılan yeni websiteleri, KickassTorrents kopyası şeklinde bir tasarıma sahip olarak kullanıcıları kandırmak üzerine kurulu.

Kat.ph veritabanına sahip olduklarını iddia eden bu sitelerden birisi de KAT.am oldu. Büyük bir şirket tarafından fark edilen ve şikayet edildikten sonra mahkeme kararı ile engellenen web sitesi, siber suçlar ile uğraşan insanların kontrolünde olabilir.

Bu yüzden, artık KickassTorrents olduğunu veya onun veritabanına sahip olduğunu iddia eden web sitelerine girmekten uzak durun. Aynı tasarıma sahip olmaları sizin gözünüzü boyamasın. Torrent indirmeleriniz için alternatif siteleri tercih etmeye özen gösterin ve imkanınız var ise telif hakkı ihlali söz konusu olan içeriklerden de uzak durun.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“KickassTorrents Çakması Siteler Can Yakıyor” üzerine 2 yorum

  1. Torrentsiz bir internet düşünemiyorum Türk siteleri bu konuda çok yetersiz kalıyor özellikle seed konusunda çok cimriyiz ancak yabancılar öyle değil ben genelde kat.cr kullanıyordum ama oda kapanmış erişim sağlanmıyor.

  2. Torrent Film dedi ki:

    Genel olarak site işleyişi gerçeğe gerçekten çok yakın ve insanın ayırt etmesi gerçekten çok zor. Ah google bi görse şunları. O yüzden biz yine bildiklerimizden şaşmayalım tabii ki. : )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir