Kanvas Tablo ile Duvarlarınızı Kapatın

Konu Dışı DogushanBALCI

Son zamanların yeni trendi olan kanvas tabloların kullanım alanları giderek artmakta. Tasarımların canlı olmasını sağlayan kanvas tabloların bir başka kullanım alanı da ev ya da ofislerin duvarlarındaki lekeleri ya da çatlatkları kapatmak. Evinizde küçük bir çocuğunuz varsa çocuğunuz evin duvarlarına oldukça zarar veriyor olabilir.
Bu zararları her zaman temizleyemezsiniz ya da duvarı baştan boyayamazsınız. Ancak duvarınızın kötü gözükmesini de istemiyorsanız kanvas tablo sizin için oldukça iyi bir seçenek gibi duruyor. Fiyat konusunda da oldukça uygun olan kanvas tablo, hem duvarınızın kötü görünen yerlerini gizleyecek hem de dekorasyonunuza farklı bir hava katmış olacak.

Eğer eski bir yapıda oturuyorsanız zamanla oturduğunuz evin duvarlarında çatlaklar oluşabilir. Bu çatlakların oluşması yapının eski olmasına bağlı olmasının yanında depremlerle de oluşabilir. Ancak kanvas tablolarla evinizin duvarlarındaki bu çatlakları da örtebilirsiniz. Acaba alacağım tablo bu çatlakları ve duvardaki lekeleri örter mi diye düşünmenize gerek yok. Çünkü kanvas tablolar sizin ihtiyacınıza göre istediğiniz ölçülerde üretilebilirler. Kanvas tablolar, bezin üzerine yapılan baskı ile üretildikleri için, baskı yapılan bezin boyutları sizin ihtiyacınıza göre ayarlanabilir. Böylece duvarınızda birden fazla yerde çatlak varsa bile tabloyu istediğiniz ölçüde ürettirerek bu çatlakları kapatabilirsiniz. Kanvas tablonun ihtiyaçlarımıza ve zevklerimize göre şekillenebiliyor olması onu diğer tablolardan bir adım öne taşıyor. Fiyat konusunda da oldukça uygun olan kanvas tabloların son zamanlarda sıkça tercih edilmesinin nedenleri arasında fiyatlarının uygun olması da önemli yer tutuyor.

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir