KaFa APK İndir

Mobil Sektör Ahmet Can

“Gözlerim mi bozuldu? Yanlış mı görüyorum?”. Eğer KaFa oynuyorsanız bu sorular kendinize sıkça soracağınız sorulardır. KaFa apk dosyası ile oyunu telefonunuza kurun ve konsantrasyonunuzu test etmeye başlayın.

KaFa oyunu ile kafanız tabiri caizse bin beş yüz olacak. Bu oyunda konsantrasyon çok önemli. siyah beyaz şekillerin arasındaki yoldan topunuzu hiç bir yere değdirmeden ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeye çalışın. Yol ikiye ayrılabilir ya da kıvrımlar yapabilir. Sizin yapmanız gereken konsantrasyonunuzu iyi bir seviyede tutup bu kıvrımları ya da ayrımları erken fark etmek ve doğru hamleyi doğru zamanda yapmak. Aksi halde bütün emekleriniz boşa gider ve baştan başlamak zorunda kalırsınız.

KaFa, üreticisi tarafından Play Store üzerinde 2 TL’ye satılıyor ancak KaFa apk dosyası ile oyun telefonlara ücretsiz bir şekilde kurulabilir.

 

KaFa Play Store İstatistikleri

  1. Oyun şu ana kadar 5 bin ile 10 arasında kişi tarafından indirilmiş
  2. Yaklaşık 1 kişi tarafından oylanan oyunun Play Store puanı 4,6
  3. Oyunun toplam boyutu 35 megabyte

 

KaFa Oyununun Genel Özellikleri

  1. Gözlerinizi yanıltacak grafikler
  2. Konsantrasyonunuzu test eden oyun seviyeleri
  3. Yenileri yolda olan 6 farklı bölüm
  4. Puanlarınızı paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuma şansı

 

Play Store üzerinde ücretli dağıtılan bu uygulamayı bedava KaFa apk dosyası dağıtan sitelerden apk dosyasını indirerek telefonunuza kurabilir ve ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunun Play Store sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir