İzmir Arçelik Beyazeşya Garantili Servis Hizmeti

Konu Dışı DogushanBALCI

Taraftarı, samimi insanları ve mevkide bulunan 9 Eylül Üniversitesi ile birlikte İzmir’in en çok tercih edilen semtlerinden bir tanesi olan Buca’da hizmet veriyoruz. Bu bölgeye üniversitenin katkısı çok fazla ve firma olarak hitap ettiğimiz kitle arasında üniversite öğrencileri de var. Aslında firmamızın en büyük amacı genele hitap edebilmek ve bu hedefine de kısa sürede ulaşmayı başarmıştır. Özel Buca Arçelik Servis firması olarak yaşam alanlarınızdaki Arçelik marka ürünlerinizi en kısa sürede tedavi ediyor ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Kalite odaklı çalışmalarımız ile birlikte farklı bir firma olarak huzurlarınıza çıkıyor ve yüzlerinizi güldürmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Sizler de dilediğiniz an firmamızdan hizmet alabilir ve detayları öğrenmek adına sorularınızı da tarafımıza iletebilirsiniz. Özel Buca Arçelik Servis adresinden alacağınız servis hizmetlerinde garantili servis fırsatı da sizleri bekliyor ve değişimi yapılan orijinal ürün üzerinden 1 yıl boyunca ürün garantisine sahip oluyorsunuz. Süreci daha kusursuz ve daha güvenilir bir hale getirmek adına sizlerin karşısına çıkan firmamızı daha yakından tanımak ve firma hakkında daha fazla bilgi elde etmek adına bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik markasının farklı ürün gruplarına hakim olan bir ekibe sahibiz ve bu ekip ile birlikte emin olun kaliteli servis hizmetleri de sizlere sunuluyor. Profesyonel kadromuz ile birlikte ürünlerinizi ilk günkü kalitesine ulaştırıyor ve daha yüksek verim ile sizlere hizmet etmesini sağlıyoruz. Detaylı bilgi alabileceğiniz http://www.arcelikservisizmir.org web adresini oluşturduk ve bu site aracılığı ile sizler de dilediğiniz an yetkili isimlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve talep formu ile birlikte taleplerinizi de iletebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“İzmir Arçelik Beyazeşya Garantili Servis Hizmeti” üzerine 2 yorum

  1. tokat haberleri dedi ki:

    başarılı firmaya benziyor inşallah bozulmaz ama beyaz eşyam bozulursa ilk bunları arayacağım teşekkürler

  2. rulet siteleri dedi ki:

    izmirin beyaz eşya servisleri kaliteli oluyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir