İşCep Android Uygulaması Yeni Güncellemesi

İş Dünyası DogushanBALCI

Uzun yıllardan beri aynı formatta ilerleyen İşCep uygulaması, geçtiğimiz günlerde devasa özellikte bir güncelleme yayınladı. Bu yeni güncelleme ile birlikte uygulamanın arayüzü ve altyapısında büyük değişikliklere gidildi.

İşCep Android Uygulaması yeni güncellemesi ile birlikte ana ekran daha basit ve kullanışlı hale getirilirken, Ziraat bankasının mobil uygulamasındaki gibi bir giriş arayüzü yapıldı. Giriş yaparken kullanıcı hatırlatmasının da yapıldığı intro ekranından sonra giriş yaparak “Durumum” kısmına gelebilirsiniz.

“Durumum” bölümünde toplam varlıklarınız ve varsa borç durumunuz ekrana yansıtılmaktadır. Vadesiz ve vadeli hesaplarınızın son durumunu giriş ekranında görebilirsiniz. Üst menüde yer alan Ödemelerim, Kartlarım, Kısayollarım seçeneklerine tek tek bakarak, bu alanları keşfetmenizi öneririz.

Sayfanın sağ üstünde bulunan hediye iconuna tıklayarak “Bana Özel” bölümüne geçiş yapabilir ve sizin için oluşturulan kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“İşCep Android Uygulaması Yeni Güncellemesi” üzerine 6 yorum

 1. işbank atatürkün bankasıdır

 2. DaDaS Sohbet dedi ki:

  iş bank güzle güncelemeelr yapmış. Hediyesiyle daha çok müşteri cekecegine inanmakdayım.

 3. İnternet bankacılığı ile tanıştığım ilk banka. Candır İş Bankası 🙂 Uygulamasının kolaylığı ve görsel güzelliği, bankanın ayrılcalıkları derken herşeyiyle gözümde hep olumlu bir düşünce bırakan bankadır.

 4. video izle dedi ki:

  aynısını yapıkredi yaptı fakat 6s veriyor bakalım kısmet bize çıkar belki.

 5. Semih Buzgan dedi ki:

  Uygulamayı o dönem indirmiştim ama hediye çıkmad. Fakat İş Bankası gerçekten güzel bir iş çıkarmış. Kullandığım en iyi mobil bankacılık uygulamalarından birisi.

 6. Celal dedi ki:

  Bu uygulama güncellemesi ile kullanımı bunun daha kolaylaştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir