iPhonelarda Uygulama Nasıl Kaldırılır?

İpuçları DogushanBALCI

Telefonunuza yüklediğiniz uygulamayı silmek istiyor fakat nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? iPhone telefonlarda uygulama nasil silinir, görelim…

iPhone telefona sahip olan kullanıcılar, cihazlarına sık sık uygulama yüklemektedirler. Hayatlarını kolaylaştıracak veya keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak bu tarz uygulamaları kullandıktan sonra cihazlarından silmek isteyebilirler. Bu konuda ise yapılması gereken küçük bir kaç işlem bulunuyor.

iPhone’dan uygulama silmek için öncelikle menüye girerek, sileceğiniz yazılımın iconunu bulun. Ardından bu iconun üstüne basılı tutun. Bir anda tüm uygulamaların sol üst kısımlarında “X” işaretinin çıkacağını göreceksiniz. Bu işarete tıkladığınızda cihazınızdan uygulamayı silebilirsiniz.

Fakat unutulmaması gereken bir husus vardır. Bu aşamları yaptığınız zaman sonuçta yazılım silense de sistemden tam olarak kaybolmamaktadır. Tekrar yüklediğiniz zaman eski verileriniz ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Alakalı Kelimeler: ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir