iPhone’a Bilgisayardan Şarkı Atmak

İpuçları DogushanBALCI

Apple tarafından piyasaya sürülen iPhone’ların en büyük problemlerinden birisi şarkı gibi telif hakkı olan dosyaların cihazlara aktarımının zor olmasıdır. Genelde kullanıcılar Apple tarafından sunulan iTunes üzerinden şarkılar indirmekte veya Spotify gibi uygulamalar kullanmaktadır. Fakat, direkt olarak dosya şeklinde telefonlara & tabletlere şarkı gönderebilmek için birkaç küçük hamlenin yapılması yeterli olacaktır.

Öncelikle bilgisayarınıza iTunes programını yüklemelisiniz. Ardından cihazınızı bu programa bağlayarak USB ile bağlantınızı tamamlayın. Ardından sol üst tarafta yer alan “MÜZİKLER” seçeneğine tıklayın ve oradaki yükleme seçeneği üzerinden, bilgisayarınızda bulunan müzik dosyalarını hiçbir sorun olmadan cihazınıza yükleyebilir ve dilediğiniz zaman şarkı dinleyebilirsiniz.

Alakalı Kelimeler: ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir