iPhone Kamera Çizilmesini Önleme Yolları

İpuçları DogushanBALCI

Apple iPhone sahibi kullanıcıların şikayetçi olduğu hususlardan birisi kuşkusuz kamera çizilmeleri. Bu sorunun üstesinden nasıl gelinir ?

iPhone 5 ve üzeri telefonlarda çok sık karşılaşılan kamera çizilme probleminin çözümü için alternatif çok fazla yoktur. Bu sıkıntı ile ilgili otoriteler genellikle kılıf kullanılmasını önermektedir. Alacağınız armor özellikteki kılıflar ile hem kamera çizilmesinin önüne geçebilir, hem de cihazınızı güvende tutabilirsiniz.

iPhone kamera çizilmesinin en önemli sebeplerinden birisi, cihazınızı masaya koyduğunuz zaman kamera camının da masa ile temas etmesidir. Telefon kılıflarının önüne geçebileceği bu sorun ile birlikte bu ürünleri neden kullanmanız gerektiğini maddeler halinde sizlere anlatalım…

  • Çizilmelerin önüne geçmektedir. Cihazınızı çizebilecek herhangi bir durum ile ilgili sizleri koruyan bu ürünlerin tek problemi, ön tarafı koruyabilecek herhangi bir özelliğe sahip olmamasıdır.
  • Kamera çizilmesini engellemektedir. iPhone’ların son zamanlardaki en büyük problemlerinden biri olan kamera çizilmesinin önüne geçebilirsiniz.
  • Kırılmaları engellemektedir. Bir yerden telefonunuzu düşürdüğünüzde veya arka kısmına sıvı döktüğünüzde koruyucu kılıflar sizleri oluşabilecek problemlerden korumaktadır.

Fakat unutulmamalıdır ki, bu ürünler telefonunuzun ağırlığını ve büyüklüğünü arttıracaktır.

Alakalı Kelimeler: ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir