iPhone 7 Kullanacaklara Büyük Süpriz!

Haberler DogushanBALCI

iPhone’un en olumsuz özelliklerinden birisi dahili hafızanın dışında ekstradan hafızaya sahip olamamasıydı. 8 gb ve 16 gb ‘lık iPhone kullananlar bunun sorununu büyük oranda çektiler.

Apple, yeni bir uygulamaya giderek 16 gb dahili hafızalı iPhone 7 modelini piyasaya sürmeme kararı aldı. Ünlü İngiliz haber servislerinde yayınlanan habere göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri 32 gb, 64 gb, 128 gb ve 256 gb dahili hafıza ile piyasaya sürülecek.

Video çekmeyi seven, sürekli fotoğraf çeken kullanıcıların 16 gb’ı çok rahat bir şekilde doldurması ile hafıza sorunu çekmesi, beraberinde kullanıcı kayıplarını da getiriyordu. Yeni düzenleme ile birlikte iPhone 7 kullanacakların minimum 32 gb hafızaya sahip olması işleri daha da kolaşlaştırabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir