iOS 10 Ne Zaman Görücüye Çıkacak?

Haberler DogushanBALCI

Apple’ın uzun süreden beri üstünde çalıştığı ve kullanıcılar tarafından büyük bir beklenti ile beklenen iOS 10 için, kesin tarih verilmese de Haziran 2016 iddiası ortada dolaşıyor.

Yeni sürümlerini genellikle WWDC etkinliğinde tanıtan Apple, bu sene de aynı geleneğini sürdüreceği tahmin ediliyor. WWDC etkinliği, bu konuda firma için büyük önem arz ederken 2016 yılı için belirlenen zaman dilimi ise Haziran ayının üçüncü haftası.

Analistler tarafından iOS 10’un görücüye çıkma tarihi için 13 Haziran 2016 gösterilse de bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Peki etkinliğin duyurusu nasıl yapıldı?

Aslında bir duyuru yapılmadı ama her sene Moscone Center’de düzenlenen bu etkinlik için, belirttiğimiz tarih aralığında program gözüküyor ve %90 ihtimal, iddialar gerçeği yansıtıyor.

Resmi bir açıklama gelene kadar iOS 10’un tanıtılacağı günü sabırsızlıkla bekliyor olacağız…

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir