Instagram Stories Bilgisayardaki Yerini Alıyor

Haberler DogushanBALCI

Mobil sosyal medya sitesi olmasından dolayı bilgisayar üzerinden girildiğinde çok fazla imkan sunmayan Instagram, piyasaya yeni sürdüğü özelliği “Stories” i web versiyonuna da yerleştiriyor.

Snapchat’in oldukça benzeri olan bu yeni özellik sayesinde insanlar fotoğraflarını 24 saatlik olacak şekilde paylaşabiliyor. Uygulamanın en üstünde gözüken “Last Stories” ayrıca profillere girildiğinde profil fotoğrafına tıklandığı zaman da görülebilmektedir.

Instagram Hikayeler bölümünün web versiyonda da yer alması kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar mı diye düşünürsek, aslında çok da önemli bir durum olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü insanların %99’unun bu sosyal medya sitesini telefonlarından ya da tabletlerinden kullandıkları kesin. Ayrıca fotoğraf çekmek için de bilgisayarın kullanılamayacağı bilindiğinden dolayı Stories ile masaüstü veya laptopta hiçbir işimiz yok.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Instagram Stories Bilgisayardaki Yerini Alıyor” üzerine 4 yorum

  1. ek iş dedi ki:

    instagram aslında pc sürümünde de kullanılmalı diye düşünüyorum..

  2. Yukardaki yorum yapan arkadaşa katılıyorum. Whatsapp gibi internet versiyonun biraz gelişmesi lazım 😀

  3. Sanal Ofis dedi ki:

    Bilgisayar kullanıcıları için çok iyi olacak

  4. hızlı kurye dedi ki:

    İnstangram atağa kalktı sanırım, güzel şeyler olacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir