Hitman: Sniper APK İndir

Mobil Sektör Ahmet Can

Keskin nişancı tüfeğinizi düşmanlarınıza doğru tutun ve nefesinizi tuttuktan sonra tetiğe basın ! Hitman: Sniper apk indirerek oyunu telefonunuza kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Hitman: Sniper’da görevler sizi bekliyor. Düşmanlarınız sizden uzaktalar ve onları diğer insanlardan ayırt ederken çok dikkatli olmalısınız. Onları vurmadan önce hareketlerini sonlandırmasını bekleyerek ya da yapacağınız iyi hesaplarla bir sonraki adımını kestirerek nişan alın ve ateşinizi edin. Ancak ilk atışta öldüremezseniz bu sizin fark edilmenize neden olacaktır ve düşmanınız hemen saklanacaktır. Kendinize iyi bir mevzi bulun ve düşmanınız gözünüze kestirdikten sonra ilk atışta öldürmeye çalışın. Yüksek yerler düşmanınızı görmek için size avantajlı gelse de sizin görünmenizi de kolaylaştırır, unutmayın !

Oyun yapımcısı tarafından Play Store’da 0,99 TL’den satışa sunulmuş olup fiyatının bir süre sonra artması beklenmektedir. Oyunu bedava Hitman: Sniper apk ile telefonunuza para ödemeden yükleyebilirsiniz.

Hitman: Sniper Play Store İstatistikleri

  1. Oyun şu ana kadar 100 bin ile 500 arasında bir indirilme sayısına ulaşmış.
  2. Yaklaşık 24 bin kişi tarafından oylanmış olan oyunun puanı 4,4
  3. Oyunun toplam boyutu 360 megabyte

 

Hitman: Sniper Oyununun Genel Özellikleri

  1. Birbirinen farklı 150 görev (Yenileri eklenmeye devam edecek)
  2. Arkadaşlarınıza karşı yarışın ve liderlik tablosunda onların önünde olma fırsatını yakalayın
  3. Gerçek keskin nişancı tüfeklerinden esinlenmiş tüfekler

 

Hitman: Sniper apk ücretsiz dağıtılan sitelerden indirilerek telefonlara yüklenebilir. Oyunun Play Store sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir