Hint Filmi İzle Bollywood Filmleri hintfilmi.net

Konu Dışı DogushanBALCI

Bollywood filmleri denilince akla ilk gelen romantizm, aşk ve dramdır. Bu tür filmleri bollywood sinemasının bel kemiği olsa da hint filmi izle mek isteyenler için birçok seçenek mevcuttur. Son zamanlarda aksiyon ve gerilim-korku dalında da atılım yapan hint sinemasının takipçi sayısı günden güne artmaktadır. Her filmde en az 2-3 dans sahnesi olmazsa olmazdır. Bu danslara şarkılarda eşlik eder. Amerikan sinemasının akabinde dünyada en çok izlenen sinema özelliğiniz taşıyan bollywood bu ününü oyuncularına da borçludur.

Oyunculardan örnek vermek gerekirse Shah Rukh Khan, Aamir Khan, Salman Khan, Kajol, Kareena Kapoor akla ilk gelen oyunculardır. Filmleri dünyada milyonlar tarafından izlenir. Salman Khan filmleri izlemek size çok şey katacaktır. Nitekim birçok insanın hayatı birçok film tarafından 180 derece değişmiştir. Örnek vermek gerekirse geçenler konuştuğum bir öğretmen Aamir Khan’ın başrol oynadığı 3 Aptal filmini izlediğini ve bunun kendisini çok büyük oranda etkilediğini ve ders işleyişinde değişiklik yaptığını açıkladı. Tabii ki kendisi sıkı müfredattan şikayetçi fakat eğitim sisteminin açıklarından bahseden hint sineması şu an dünyada tek sinema olma özelliğini taşıyor diyebiliriz. İzleyiciler bu tarz filmlerin gereğinden fazla sürdüğünü uzun olduğunu düşünmekteler. Yönetmenler ise hint filmlerinin bu özelliğinin olduğunu süre uzunluğunun ise filmlerde kullanılan video klipler olduğunu belirttiler.

Hayatınızda bir değişiklik yapın ve değişik tarzda filmler izlemeye özen gösterin.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir