Her Android Uygulamasına Ayrı Ses Ayarı

İncelemeler DogushanBALCI

Android cihazlarda ses ayarı yaparken bildirim, medya ve alarm gibi birkaç kısır başlıkta ayar yapabiliyorken App Volume Control ile bu olayı tüm uygulamalarda ayrı ayrı yapabilirsiniz.

Google Play Store’da yer alan App Volume Control uygulamasının amacı, her uygulamaya ayrı bir ses düzeyi vererek, sürekli olarak uygulamadan uygulamaya geçerken ses ayarı değiştirmemenizi sağlamak. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse, oynadığınız bir oyundaki bildirim ve diğer sesleri sevmediğiniz için sürekli olarak sessiz şekilde bu oyunu oynuyorsanız, App Volume Control uygulamasından bu oyunun ses ayarını değiştirebilirsiniz. Böylece, normalde son seste olsa bile telefonunuz, uygulamaya giriş yaptığında sessiz bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz.

Sadece uygulama bazlı değil ayrıca sistem sesleri üzerinde de ayar yapabilmenizi sağlayan bu uygulaamya https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spycorp.appvolumecontrol adresinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir