Günümüzün En Popüler Eticaret Siteleri

İnternet DogushanBALCI

Ülkemizde, en çok tercih edilen eticaret sitelerine baktığımız zaman genellikle, tüm ürünleri bünyesinde barındıran servisleri görmekteyiz. Şimdi sizlere sırayla günümüzün popüler eticaret sitelerini sunalım.

Hepsiburada

Türkiye’de bu işin gelişmesine, büyümesine yardımcı olan hepsiburada, yüzbinlerce ürün çeşidi ile faaliyetini sürdürüyor. Kendi deposunun yanı sıra tedarikçi firma aracılığı ile de ürünlerini satmakta olan servis elektronikten giyime kadar onlarca kategoride faaliyetini sürdürüyor.

Gittigidiyor

Sanal mağaza açabileceğiniz bu adres ile ürünlerinizi satmak oldukça kolay bir hal almış durumda. Genellikle bayi – müşteri arasındaki bağlantıyı kuran ve Ankara’daki bir mağazadan İstanbul’da oturan bir kişinin ürün satın alabilmesini sağlayan sistem Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış durumda.

Sahibinden

İkinci el ürün satışı konusunda ön plana çıkan bu eticaret sitesi emlak ve araba satışı konusunda kendini gösteriyor. Eticaret sitesi olarak da sayabileceğimiz sahibinden.com ‘u yüksek bütçeli ürünleriniz için tercih edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Günümüzün En Popüler Eticaret Siteleri” üzerine 1 yorum

  1. lutfen anne dedi ki:

    yanına farklı isimlerle tekrardan girmeye çalışan bir site daha http://lutfenanne.net farklı tarzı ile yeniden tutulacak gibi 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir