Grand Theft Auto: Vice City

Mobil Sektör Ahmet Can

Grand Theft Auto oyun serisinin çıkış yakaladığı oyun Grand Theft Auto: Vice City, renkli grafikleri ve kendine has hikayesi ile artık mobilde! Grand Theft Auto: Vice City apk dosyasını indirerek oyunu telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Vice City versiyonu ile adını duyuran oyun serisi GTA, oyunlarını mobil için yayınlamaya devam ediyor. Yayınladındığı dönemde en iyi grafiklere sahip olan oyunun mobil versiyonlarında geliştirilmiş grafikler dikkat çekiyor. Getto yaşamının hüküm sürdüğü şehirde karakterimiz Tommy Vercetti mafyanın içine dalıyor ve şehirde bir efsane oluyor. Mafyanın dışında polisler ile de başı belada olan karakterimizle verilen görevleri yerine getirerel silah ve para kazanıyor ve gücümüze güç takıyoruz. Play Store üzerinde 14,99 TL’ye satışa sunulan oyunu bedava oynamak istiyorsak oyunu Grand Theft Auto: Vice City apk dosyası ile telefonumuza yüklememiz gerekiyor.

Grand Theft Auto: Vice City Play Store İstatistikleri

  1. Oyun şimdiye kadar 1 milyon ile 5 milyon arasında kişi tarafından indirilmiş
  2. Yaklaşık 17 bin kişi tarafından oylanan oyunun puanı 4,1
  3. Oyunun toplam boyutu 1,4 gigabyte

 

Oyunun Genel Özellikleri

  1. Güncellenmiş grafiklet ve ışık efektleri
  2. Mobil uyumu sağlanmış ateş etme ve hedef alma
  3. Kişiselleştirilebilir kontroller
  4. Oyun konsonlları ile tam oyum
  5. Renkli Vice City haritasında geçen eğlenceli hikaye

 

Grand Theft Auto: Vice City apk ücretsiz indirilmek isteniyorsa yapılması gerekn internet üzerindedetaylı bir arama yapmaktır. Oyunu Play Store sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir