Garantili Siemens Servis Hizmetinden Sizde Faydalanın!

Konu Dışı DogushanBALCI

Yıllardan beri sizlere farklı bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açan Siemens ürünleriniz için alacağınız teknik servis hizmetinin kalitesi de azımsanamayacak kadar önemlidir. Ülkemizde ne yazık ki rant uğruna özel teknik servis olma ilkelerini çarptıran ve kullanıcılara layıkı ile hizmet vermekten kaçınan bazı firmalar nedeniyle insanlar teknik servislere karşı zaman zaman ön yargı besleyebilmektedir. Bu nedenle ürünlerin arızalanmasından korkma, arızalandığı zaman teknik servise güvenememe gibi sebeplerden dolayı psikolojik olarak olumsuz etkilenmelerin yaşandığı su götürmez bir gerçektir.

Siemens ürünlerinin sizi içine aldığı teknoloji ve pratiklik dolu bu dünyada kötü teknik servis hizmetlerine fırsat vermemek siz Siemens kullanıcılarının elindedir. Tercih edeceğiniz özel teknik servis hizmeti sağlayan firmanın kendisini kanıtlamış olması, kurumsal olması, müşteriye ve işine yönelik ilkelerine bağlı olması son derece önemlidir. Özel Maltepe Siemens Servis sizlere Siemens dünyasının eğlenceli ve kolaylıklar ile dolu noktalarında, yaşayabileceğiniz tüm teknik aksaklıklar ve bakım faaliyetleri için Maltepe’de hizmet vermektedir.

Hizmetimiz kapsamında yüzde yüz orijinal yedek parça kullanımı bulunmaktadır. Yani yapılması gereken her parça değişikliklerinde yerine takılan yeni parçanın orijinallik garantisini sizlere sunmaktayız. 7/24 açık olan çağrı merkezimiz sayesinde hiçbir sorunuz yanıtsız kalmayacaktır. Ne zaman isterseniz arayabileceğiniz gibi ne zaman isterseniz Maltepe’deki ofisimize de uğrayabilirsiniz. 1 yıl garantili teknik servis sürecimizde yer alan personellerimiz uzman kadromuzu oluşturmakta ve hepsi donanımlı ve tecrübelidir. Aynı gün servis hizmetimiz size çok sayıda kolaylık sağlarken müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet kapsamında çok sayıda avantaj sizleri beklemektedir.

Özel Siemens Servis İstanbul aynı gün servisin yan sıra hızlı servis imkanı da sağlamaktadır. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak için bizlere ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir