Game of Thrones 6. Sezon 2. Bölüm

Game of Thrones 6. Sezon 2. Bölüm

Konu Dışı DogushanBALCI

10 aya yakın bekleyişin ardından Game of Thrones 6. Sezon ilk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlandı. Ardından Game of Thrones 6. Sezon 2. Bölüm fragmanı paylaşıldı.

George R.R. Martin’in ölümsüz eserinden yola çıkarak hazırlanan Game of Thrones dizisi 6. sezon ile kapılarını izleyenlerine açtı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 6. sezon 1. bölümünün ardından sezonun ikinci bölüm fragmanı paylaşıldı.

Videoda da izleyeceğiniz üzere, yeni bölümde; Jaime Lannister’ın kutsal alanda etrafının sarıldığı görülmekte. Bununla birlikte Arya’nın da yavaş yavaş körken dövüşme kabiliyetinin geliştiğini fark ediyoruz. Öte yandan, Sansa ile Brienne arasında geçen diyalog, önümüzdeki bölümlerde nasıl bir yol izleyeceklerinin de belirtisi. Lafı uzatmadan sizi Game of Thrones 6. Sezon 2. Bölüm fragmanı ile baş başa bırakalım.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir