Flight 787 – Advanced APK İndir

Mobil Sektör Ahmet Can

Türk developer tarafından üretilen bu simülatörde gerçek uçak sürme zevkine ulaşacaksınız. Flight 787 – Advanced apk dosyası ile oyunu telefonunuza kolaylıkla yükleyebilir ve uçağınızın başına geçebilirsiniz.

Yapımcısı Türk olan Flight 787 – Advanced simülatör oyununda uçak kullanmanın zorluklarını görecek ve bu zevki yaşayacaksınız. Uçağınızı pistten kaldırırken ve piste indirirken en az gerçek bir pilot kadar zevk yaşayacaksınız. Uçaklarınızı bir havaalanından başak bir havaalanına götütütken farklı kamera modları ile uçağınızı içerden ve dışarıdan izleyebilecek, farklı uçak modellerini kullanarak yolcu ya da yük taşımacılığı yapabileceksiniz. Dikkat edin, pistte bir kalkış sırası var ve sizin sıranız geldiğinde kule sıranın sizde olduğunu ve kalkmanız gerektiğini bildiren bir telsiz anonsu yapacak.

Oyun üreticisi tarafından Play Store’da 15,00 TL’ye satılmakta olup ücretsiz oynamak isteyen arkadaşların Flight 787 – Advanced apk dosyası ile oyunu yüklemeleri gerekmektedir.

Flight 787 – Advanced Play Store İstatistikleri

 1. Oyun şu ana kadar 5 bin ile 10 bin arasında bir kişi kitlesi tarafından indirilmiş
 2. Yaklaşık 600 kişi tarafından oylanan oyunun şu anki puanı 4,0
 3. Oyunun toplam boyutu 356 megabyte

 

Flight 787 – Advanced Genel Özellikleri

 1. Toplamda 24 ülkeye ve 12 farklı uçuş güzergahı
 2. Farklı kamera modları
 3. Türkçe ve İngilizce telsiz anonsları
 4. Otomatik pilot
 5. Telsiz komutları ve kalkış-iniş izinleri
 6. Kokpit göstergeleri
 7. Hava trafiği
 8. Farklı hava durumları

 

Oyunun  Play Store üzerinde Flight 787 – Lite isimli ücretsiz bir sürümü de mevcut. Full sürümü bedava Flight 787 – Advanced apk dosyası dağıtan sitelerden indirerek telefonunuza kurabilirsiniz. Flight 787 – Advanced Play Store sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir