Facebook Lite Uygulaması

Konu Dışı Ahmet Can

Ülkemizde cep telefonlarından internete bağlananlar için internet paketi sorunu var olmuştur hep. Özellikle 4.5 G’ye geçtikten sonra bu sorun çok daha büyük olmuştur. 4.5G ‘nin etkileri hakkında LTE yazısını inceleyebilirsiniz. Operatörlerin çok daha fazla para kazanmak istemesi nedeni ile internet paketi sorunu hep var olacakmış gibi görünüyor. Bu yüzden insanlar telefonlarına az internet harcayan uygulamalar yüklemek istiyorlar. Bu konuda ilk sırayı en çok internet harcayan facebook alıyor. Eğer isterseniz facebook lite indir sayesinde daha az internet harcayan bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Facebook lite indir ile indireceğiniz bu lite uygulama adından da anlaşılacağı üzere facebook’un temel özelliklerini barındıran ancak internet harcayan özelliklerine kısıtkama getirerek paketinizin daha uzun süre dayanmasını sağlayan bir uygulamadır. Android için olan versiyonunu indirmek için http://www.facebookliteindir.com/facebook-lite-indir-andorid/ ziyaret edebilirsiniz. Bu yüzden sizlere bu uygulama ile daha keyifli dakikalar geçireceğinizi söylemeliyiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

“Facebook Lite Uygulaması” üzerine 2 yorum

  1. Ramazan Özdemir dedi ki:

    Böyle güzel bir yazı için iftiharlarımızı sunarız, sürekli olarak sitenizi ziyaret edip diğer yazılarınızıda okumaktan mutluluk ve keyif duyuyor olduğumuzu belirtmek isteriz. ankara evden eve nakliyat ekibi olarak daima sizlerin paylaşımlarınızı okuyacağımız için çok mutluyuz. Ayrıca, Yazınısı Google+ Profilimizde ve gerkeli sosyal hesaplarımızda paylaştık. Kontrolünü yapabilirsiniz.

  2. ali dedi ki:

    normal facebookten çok daha gğzel bence

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir