Evlerinizin dekorasyonu için kullanabileceğiniz modern ürünler

Konu Dışı DogushanBALCI

Evlerimizin dekorasyonuna zaman geçtikçe daha çok önem veriyoruz. Ev tekstili ürünleri evlerimizin ve yaşam alanlarımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bir çok farklı ev tekstili ürünleri ve ev dekorasyonu ürünleri olmasına rağmen bunları evlerimizde ve yaşam alanlarımızda nerede ve ne sıklıkla kullandığımız çok ama çok önemli. Evlerimizde kullandığımız ev tekstili ürünlerini genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

Ev dekorasyonunda kullanılan ev tekstil ürünleri nelerdir ?

Yorganlar, yastıklar, kırlentler, uyku setleri, halı, kilim, yolluk, havlu, nevresimler, perde, battaniye, masa, masa örtüleri, avizeler gibi çok farklı ev tekstil ürünleri sayabiliriz.

döşemelik kumaş

Ev tekstili ürünleri alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Ev tekstili ürünleri alırken kumaş kalitesine mutlaka dikkat etmeliyiz. Uzun ömürlü ve kullanışlı bir ev tekstili ürününün kumaş kalitesi son derece iyi olmalıdır. Ev tekstili ürünlerinin mekanımızın genel renk ve ahengine uygun olmasına özen göstermeliyiz. Ev tekstili ürünlerinin üretilmiş olduğu kumaşların atık tekstil ürünlerinden üretilmemiş olmamasına dikkat etmeliyiz. Ev tekstili ürünlerinde Çin malı üretimlerden uzak durmalı ve yerli üretim kumaşları kullanmalıyız.

yastık ve kırlent

Döşemelik kumaş alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Döşemelik kumaş alırken desenleri ve doku uyumu kadar kumaşın dayanıklılığı da çok önemlidir. Döşemelik kumaş çeşitlerinden doğal, sentetik ve suni kumaşların her birinin farklı bir avantajı bulunmakta. Döşemelik kumaşın leke tutup tutmadığı ve temizlenebilir olup olmadığı önemlidir. Kumaşın ışığa karşı dayanıklı olması ve yıkanabilirliği çok önemlidir. Döşemelik kumaşların yanmazlık özelliğinin bulunması da önemlidir.

ev tekstili

Evlerimizin vazgeçilmez ürünleri yastık ve kırlentler

Birbirinden güzel ve farklı desenli yastık ve kırlent ler evlerinizin dekorasyonu için olmazsa olmaz parçalardır. Dekor yapacağınız odanın renk uyumuna ve genel konseptine uygun olarak seçeceğiniz yastık ve kırlentler evinizin güzelliğine güzellik katacaktır. Yastık ve kırlentlerin evinizde ne şekilde kullanacağınızı kısaca açıklayacak olursak; evinizde az kullanılan ve soft renklerden oluşan yastık ve kırlentleri evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu yazı; Sinay.com.tr ‘deki yazılardan ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Evlerinizin dekorasyonu için kullanabileceğiniz modern ürünler” üzerine 2 yorum

  1. ev dekorasyonlarınızda kanvas tablo kullanabilirsiniz.

  2. Web Tasarım dedi ki:

    Bayıldım bunlara, hepsi birbirinden güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir