CS GO’da Overwatch Nedir?

Oyun DogushanBALCI

Oyun dünyasının başı çeken oyunlarında olan bu oyun, kullanıcılarının CS GO hack kullanmasına karşı önlem almak için bazı sistemler geliştirmiştir. Bu sistemler aracılığı ile CS Go hack kullanımının önüne geçmek isteyen oyun, bir çok hileyi bu yöntemler ile önlemektedir ama yine de hepsinin önüne geçemiyor.

Oyunun geliştirdiği hile önleme sistemlerinden birisi vac ban. Bu sistem sayesinde oyun açılırken özel bir program oyunun dosyalarını tarıyor ve yabancı dosya yani hile dosyası var mı diye kontrol ediyor. Eğer herhangi bir hile dosyası yoksa oyun açılıyor ve oyunu dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz. Bu sistem CS GO wall hack konusunda oldukça etkili ama yine de bu yöntemi aşabilen CS GO wall hack uygulamaları bulunabiliyor.

Bir diğer sistem ise overwatch sistemi. Oyun sırasında hile kullandığı yönünde çok fazla şikayet alan oyuncuların oyun görüntüleri oyunda üst rütbeli kişilere gönderilerek incelinmesi isteniyor. Böylelikle kişinin hile kullanıp kullanmadığı yönündeki kanaatine göre hareket ediliyor. Fakat overwatch’a düşmek için çok fazla şikayet almak gerekiyor ve CS Go Skin Changer gibi hileler kullanan oyuncular dikkat ederek oynaması halinde yakalanmıyorlar. CS Go Skin Changer vac bana yakalanmayan bir hile. Eğer bu hile ile dikkatli oynarsanız ve rakiplerinize konuyu çok fazla çaktırmazsanız o zaman overwatch’a da düşmezsiniz ve oyunda bütün zaferler sizin olur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“CS GO’da Overwatch Nedir?” üzerine 4 yorum

  1. Skin hilesimi var oyunda, wall felan biliyodumda bukadar aşmışlarmı ya, oyuna yazık oluyor bunun önüne en kısa sürede geçilmesi lazım.

  2. Hile kullananlara vazgeçmelerini öneriyorum hiçbir işe yaramıyor hile kullanmak.

  3. kaçak bahis dedi ki:

    Ben kesinlikle overwatch yememek için hile kullanmıyorum. Size de tavsiye ederim.

  4. OYUN HABERLERİ dedi ki:

    Ben birçok kere rapor ettim. Adamın hile yaptığı besbelliydi ama hiç ilgilenmiyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir