Clicks’us Dijital Pazarlama ile Kazançları Arttırın

Konu Dışı DogushanBALCI

İnternet üzerinden reklamcılık üzerine kurulmuş bir şirket olsa da yavaş yavaş kendini büyüterek başka mecralara da giriş yapan Clicks’us, özellikle SEO ve Adwords üzerine yoğunlaşmış bir dijital pazarlama firmasıdır.

Google arama motorunda sıralamada yükseliş veya reklam ile ilk sıralara oturma gibi hizmetleri bulunan Clicksus, bu konuda faaliyet gösteren diğer sitelere göre daha uzman bir ekibe sahiptir. İsteklerinize hızlı çözümler getirerek sizi hedefinize daha kolay bir şekilde ulaştıran firma ile artık kazançlarınızı arttırdığınızı göreceksiniz.

Sektördeki diğer firmalara göre Clicks’us Dijital Pazarlama firması daha kesin sonuçlar üretmekte ve müşterilerinin istediği sıraları onlara sunmaktadır. Şu ana kadar faaliyet gösterdiği alanlar ise PPC Reklam, SEO, Sosyal Medya, PR Yönetimi ve Kampanya Yönetimi olarak sıralanabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir