Can Knockdown 2 APK İndir

Mobil Sektör Ahmet Can

Bir futbol topu ve konserve kutuları ile neler yapabilirsiniz? Can Knockdown 2 apk dosyası ile oyunu telefonunuza yükleyin ve neler yapabileceğinizi herkese gösterin.

Can Knockdown 2’da hem şut yeteneğinizi hem de konsantrasyon seviyenizi kullanmanız gerekiyor. Konserve kutularını tek bir vuruşta devirmek için topun neresine hangi hızla vuracağınızı iyi hesaplamalısınız. Sabit hedefleri vurmak çok kolay olsa gerek. Bir de hareketli konserve kutularını şu atarak deneyin. Konsantrasyonunuzu en yüksek seviyeye çıkarın nişanınızı alın ve topa vurabileceğiniz en şiddetli vuruşu yapın.

Can Knockdown 2 Play Store üzerinde yapımcısı tarafından 2,19 TL’ye satışa çıkarılmış olup oyunu ücretsiz oynamak isteyenler Can Knockdown 2 apk indirerek oyunu telefonlarına kurabilirler ve ücretsiz bir şekilde oynayabilirler.

 

Can Knockdown 2 Play Store İstatistikleri

  1. Kısa bir süre önce yayınlanan oyun büyük beğeni ile karşılandı ve 50 bin ile 100 bin arasında bir indirilme sayısına ulşatı.
  2. Yaklaşık 5 bin kişi tarafından oylanan oyunun Play Store puanı 4,3
  3. Oyunun toplam boyutu 27 megabyte

 

Can Knockdown 2 Oyununun Genel Özellikleri

  1. Alışıla gelmişin dışında grafikler
  2. Kullanıcınun oynamasını kolaylaştıran ve kişiselleştirilebilen kontroller
  3. Farklı oyun modları
  4. Dünya sıralamasında kendinize yer bulma fırsatı

 

Para ile dağıtılan bu uygulamayı ücretsiz Can Knockdown 2 apk dosyası paylaşan sitelerden indirerek oyunu telefonunuza kurabilirsiniz. Oyunun Play Store sayfasına gitmek için lütfen tıklayınız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Can KÜÇÜKKÖR {Ahmet Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir